Banda Krwistego Sokoła

Sokół Cię Przyprowadził...


#1 2007-09-16 22:14:19

Caellion Vessah

Skarbnik i Sekretarz

2830263
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 101
Punktów :   

Falka

Tutaj opowiada o sobie Falka.

Offline

 

#2 2007-09-17 15:56:29

Falka

Opiekunka Sokołów

3268878
Call me!
Skąd: Taka dziura o nazwie Kalisz xD
Zarejestrowany: 2007-09-08
Posty: 48
Punktów :   

Re: Falka

Falka.. Fani Sapkowskiego wiedzą xD Moja ksywka bierze się od postaci z sagi o wiedźminie ^^ A tak naprawdę to zwą mnie Gośka, ale tylko w formie podanej, bo za inne w stylu 'Gosia', 'Małgosia', 'Małgorzata' itd zabiję ^^ Hmm, xD rocznik młody ^^ '92. Aż piętnastka ! o ! xDDD Zamieszkuję taką wieeeelką dziurę którą zwę Kalisz [jak co, to nie przyjezdzc. tu nic nie ma! xD] Beznadziejne miasto xD Hmm, 3 gimnazjum, profil mat-inf, a dalej bedzie liceum mat-fiz ^^ Książki to moje życie xD Kocham fantastykę, lekkie romansidła, dobijające powieści o życiu itd ^^ Lubię wszystko oprocz ksiazek opisujących wojnę, życie w wojsku...Tya ^^ Ogólnie jestem antysportowa xD Moje mięśnie nie wytrzymują nic xD O ile to mięśniami w ogóle nazwać mogę xDD Ostatecznie oglądanie siatkówki Polaków xD Hmm... Pasja. Szkicowanie, kopiowanie rysunków. I śpiew. Neth może potwierdzić xD Muzyka? to będzie wszystko. xD Od najdelikatniejszych do najmocniejszego brzmienia. Ale tak wyjątkowo to rock i blues. A ulubione zespoły? Nightwish, Dżem, Perfect, SDM, Korn, Hey, Metallica, SOAD... No i wymieniać mogłabym bez końca. Dalej. Filmy. Akcja, s-f, Musicale ^^ Ulubionych brak. Seriale.. Jakoś zbyt długo z nimi nie wytrzymuję xD Ale tak wyjątkowo to tylko LOST ^^ Hmm, wiecej pomysłów nie mam. Pytajcie ^^


"Krew na twoich rękach, Falka,
Krew na twej sukience,
Płoń, Falka, płoń!
Płoń i skonaj w męce..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamegalacticfootbal.pun.pl www.akademia-zpn.pun.pl www.metin7.pun.pl www.athair.pun.pl www.afrodyta.pun.pl