Banda Krwistego Sokoła

Sokół Cię Przyprowadził...


#1 2007-09-09 14:00:31

Caellion Vessah

Skarbnik i Sekretarz

2830263
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 101
Punktów :   

Rekrutacja do Rady Nadzorczej.

wchodząc do pomieszczenia rozglądasz się po pomieszczeniu i widzisz siedzące niedaleko trzy postacie. Człowiek siedzący pośrodku rozmawia z Doreiką siedzącą po prawej jego stronie. Półelf, siedzący po jego lewej, czyta jakąś starą książkę. Po chwili półelf odkłada książkę i patrzy na ciebie
- Witaj. uśmiecha się lekko Proszę siadaj i powiedz nam swoje imię.
- I dlaczego nadajesz się do Rady Nadzorczej. odezwał się człowiek Jest też szansa, że będziemy się chcieli dowiedzieć czegoś więcej.
- Potem wybierzemy spośród kandydatów trzech najlepiej nadających się. Życzymy powodzenia. dziewczyna mówiąc te słowa uśmiecha się lekko do ciebie

Offline

 

#2 2007-09-09 16:25:43

Gorn Vessah

Rekrutator

Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 23
Punktów :   

Re: Rekrutacja do Rady Nadzorczej.

Gorn Vessah
Mogę się przydać mam dużo pomyśłów


Jak sie bawić to sie bawić drzwi wyjebać nowe wstawić
umiesz liczyć licz na siebie twoje szczeńcie innych jebie

Offline

 

#3 2007-09-09 16:34:02

Darkin

Pieśniarz

Zarejestrowany: 2007-09-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: Rekrutacja do Rady Nadzorczej.

Do ganinetu wlazł kobold ze swoją nieodłączna lutnią.
- No bo ja tego...ja chce przewodzić bandzie i być w radzie bo...uważam że musimy byc otwarci na inne rasy, tak jak koboldy. Organizować przygody do różnych miejsc a także turnieje by banda zaistniała w kraju...

Offline

 

#4 2007-09-09 16:37:49

Markus

Generał Armii

1434482
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 96
Punktów :   

Re: Rekrutacja do Rady Nadzorczej.

Markus
Jako elf chodzą po tym świecie nieco dłużej niż niektórzy pozostali przez co mogę służyć swoim doświadczeniem. Poza tym zawsze jestem na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami. Zawsze też zachowuję neutralność. Jestem przyjaźnie nastawiony do innych, bez względu na rasę, a każdą decyzję przed jej podjęciem dobrze rozważam. Chętnie służyłbym więc radzie swoją radą i doświadczeniem.


http://images3.fotosik.pl/206/413796bba9c9eff9.gif
http://images1.fotosik.pl/215/129861f75ff8f30e.gif

Offline

 

#5 2007-09-09 19:13:14

Nethilhai

Uczeń

3607080
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-09-09
Posty: 14
Punktów :   

Re: Rekrutacja do Rady Nadzorczej.

Nethilhai. N E T H I L H A I. Przeliterowała z uśmiechem i poprawiła maskę. Usiadła zakładając nogę na nogę. Westchnęła i nabrała powietrza.
Myślę, że w Radzie przydałby się ktoś taki jak ja. Ktoś kto potrafi uderzyć w stół stawiając na swoim robiąc to z klasą. Roześmiała się i malowniczo wstrząsnęła włosami. Skrajność poglądów i hart ducha. Oto jaka jestem... Potrafię być elastyczna i oddana jeżeli chodzi o pracę. Uśmiechnęła się lekko. Nie boję się krytyki, na którą mam nadzieję Rada będzie przygotowana.


/)_/)
(o.-)
(><)
Help This Bunny On His Way To The World Domination

Offline

 

#6 2007-09-09 22:48:00

Aree Vessah

Członek bandy

3478094
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 61
Punktów :   

Re: Rekrutacja do Rady Nadzorczej.

Aree
Chciałbym walczyć o szeroką akceptację dla wszystkich członków bandy niezależnie od ich rasy i poglądów. Jestem człowiekiem (a raczej krasnoludem^^) kompromisu i łatwo coś ze mną ustalić. Chętnie służyłbym Radzie swoim doświadczeniem, obyciem w krainie i życzliwością.


"...I widziałem, a oto koń biały, a ten, który na nim siedział, miał łuk, i dano mu koronę, i wyszedł jako zwycięzca, ażeby zwyciężał..."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.adresapokalisy.pun.pl www.agrogames.pun.pl www.hebipbf.pun.pl www.ldz.pun.pl www.ziolo-thc.pun.pl