Banda Krwistego Sokoła

Sokół Cię Przyprowadził...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-09-16 22:08:48

Caellion Vessah

Skarbnik i Sekretarz

2830263
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 101
Punktów :   

Caellion Vessah

Tu opowiadam o sobie ja. a wy możecie się wypowiadać.

Offline

 

#2 2007-09-19 15:28:40

Caellion Vessah

Skarbnik i Sekretarz

2830263
Zarejestrowany: 2007-09-07
Posty: 101
Punktów :   

Re: Caellion Vessah

Co ja mogę powiedzieć o sobie. zastanowił się chwilę Hmm... Na imię mi Radosław, ale kumple mówią do mnie Radek, Radkowski albo Muniek //to ostatnie to od nazwiska// Bardzo nie lubię jak ktoś zwraca sie do mnie moim pełnym imieniem. W internecie używam dwóch nicków. Tam gdzie wystarczy pseudo używam CatDemon, a tam gdzie musi być imię i nazwisko używam Kedar Powell. Mam 20 lat //rocznik '87// urodziłem się w Szczecinie, ale gdy miałem rok przeniosłem się z mama do Bełchatowa. Studiuję na politechnice łódzkiej //w Łodzi// na wydziale Biotechnologii. Jestem asportowy, ale czasem lubię zagrać w siatkówkę, pograć w rzutki albo w bilard, jeździć na rowerze czy spacerować. Jestem fanem AC Milan oraz wszystkiego co japońskie ^^. Lubię każdy rodzaj muzyki oprócz Mobiego, Kate Ryan, Coldplay i reagee w każdej postaci. Lubię Jasia Fasolę, horrory, komedie romantyczne, dramaty, filmy akcji, ale jest jeden warunek - muszą mieć ciekawą treść i mnie nie znudzić. Najbardziej nie lubię jak horror sprawia, że zasypiam //ostatnio częściej zdarzają się słabe horrory//. Lubię też anime i mangę i jak na razie nie ma tytułu, którego bym nie lubił. Czasem oglądam South park i włatcy móch. Lubię seriale typu CSI, NCIS. Mam sentyment do starszych filmów typu Gliniarz i prokurator, Czy boisz się ciemności, Z archiwum X itd. Ulubione gry - wszystkie części NFS, wszystkie części Final Fantasy, strategie //Heroes of Might and Magic III. Disciples II itp.// Nie lubię szpinaku i oliwek, polskich filmów, ale polskie komedie są bardzo fajne. To chyba wszystko jakby co czekam na pytania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.plockieschronisko.pun.pl www.dragonballrpg.pun.pl www.arcots.pun.pl www.lechia1914.pun.pl www.grh.pun.pl